Paslaugos

Mūsų „Disco4u” komanda teikia plataus spektro įvairiausias paslaugas, susijusias su renginių organizavimu, vykdymu ir juose naudojamos techninės įrangos aprūpinimu. Nei vienas renginys negali būti įsivaizduojamas be patyrusio vedėjo, kokybiškų garso efektų, malonaus muzikinio fono ir tinkamo apšvietimo, parinkto atsižvelgiant į konkrečios publikos poreikius. O mūsų patyrę DJ pasistengs, kad kitą dieną Jums skaudėtų kojas.

Mūsų ambicingų, veržlių, ir naujovėms imlių specialistų dėka visos paslaugos, kurias teikiame savo klientams, yra nepriekaištingos kokybės. Sekdami pasaulinio lygio tendencijomis, pritaikydami naujausias technologijas, į vieną visumą apjungdami daugybę skirtingų elementų, mes sukuriame tikrai įspūdingą reginį, kuriam nelieka abejingas nei vienas jo dalyvis.

Tiems klientams, kurie savo renginio organizavimu nori rūpintys patys ir jau turi sukūrę ir vysto atitinkamą ir pasiteisinusią koncepciją, galime pasiūlyti reikiamos įrangos nuomos paslaugas. Nuomojamos įrangos asortimentą sudaro populiariausių ir visame pasaulyje gerai žinomų gamintojų garso aparatūra ir šviesos efektus sukuriančios techninės priemonės.

Gerai žinome, ko reikia, norint sukurti kraują kaitinantį vakarėlį, todėl „Disco4u” parduotuvėlėje rasite galingus ir kokybiškus garso aparatūros komplektus, garso valdymo pultus ir kolonėles, stiprintuvus ir mikrofonus. Tuo tarpu norėdami sukurti puikius vizualinius efektus, į pagalbą galėsite pasitelkti mūsų siūlomus šviesos efektų komplektus, pagal skambančią muziką veikiančius LED prožektorius, šviesos efektams valdyti skirtus pultus, dūmų mašinas ir dar daug kitos įvairios įrangos.

Tiems klientams, kurie renginio organizavimo klausimus yra linkę patikėti šios srities profesionalams, siūlome visapusiškas renginių organizavimo paslaugas. Turėdami kvalifikuotą ir atsakingą komandą, kurioje kiekvienas narys yra atsakingas už atitinkamą užduotį ir jam pavestas konkrečias pareigas, kurias vykdo atsakingai ir nepriekaištingai, mes ne tik patenkiname, bet ir su kaupu viršijame kiekvieno kliento lūkesčius.

Jei kreipsitės į mus, niekuomet nenusivilsite. Mums labai svarbus kiekvienas mūsų klientas. Visada galime pasiūlyti ir įgyvendinti originalius ir dar niekur kitur nematytus sprendimus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento pageidavimus, kruopščiai išnagrinėjame visu būsimo renginio etapus ir sukuriame renginio koncepciją. Suteikiamos paslaugos yra paremtos pažangiomis technologijomis, inovacijomis, originalumu, išmaniomis idėjomis ir jų kokybišku įgyvendinimu.

 

Siūlome apsilankyti garso aparatūros nuomos, šviesos efektų nuomos ir renginių organizavimo, DJ paslaugų skiltyse, kuriose rasite daugiau Jus dominančios informacijos. Siūlome su mumis susisiekti Jums patogiausiu būdu, ir mes su malonumu suteiksime Jums profesionalią bei išsamią konsultaciją.

 

 

Paslaugos

Renginių įgarsinimas ir apšvietimas

Plačiau

DJ paslaugos

Plačiau

Garso aparatūros nuoma

Plačiau

Mūsų klientai

+

Prieš pateikiant Jums tinkamiausią pasiūlymą mums reikia sužinoti šiek tiek daugiau apie jūsų organizuojamą renginį.

Tik pasitikslinsime :)
1/11Kokio tipo renginį organizuojate?

2/11Renginio data Pasirinkite renginio datą

3/11Renginio vieta (sodybos ar pokylių salės pavadinimas).

4/11Žmonių skaičius.

5/11Ar reikalinga garso įranga?

6/11Ar reikalinga apšvietimo įranga?

7/11Ar reikalingas didžėjus?

8/11Ar reikalingas vedėjas?

9/11Kas organizuoja renginį?

Įveskite kontaktinio asmens vardą.

10/11Kontaktinio asmens telefono numeris.

Įveskite kontaktinio asmens telefono numerį.

11/11Kontaktinio asmens el. paštas

Įveskite kontaktinio asmens el. pašto adresą.

(0)
Krepšelis tuščias
Rezervuoti
Turinys kraunasi...